O nás

Internetový obchod AMAZONEK.CZ zahájil provoz 29.9.2010. Jeho provozovatelem je výrobce e-shopů, webových stránek a CD-ROMů, společnost Arectus MULTIMEDIA, s.r.o. pohybující se na multimediálním trhu od jeho samotných počátků v polovině 90. let. AMAZONEK.CZ je jejím nejnovějším produktem a při jeho vývoji bylo využito mnohaletých zkušeností s výrobou obdobných virtuálních obchodů.

Obchod nabízí přes 70.000 nových knih od více než 3000 nakladatelů. Snažíme se tak nabídnout největší objem knižní produkce na českém trhu. Během podzimu bude AMAZONEK.CZ dále rozšířen o antikvariát, kde naleznete i knihy s dřívějším datem vydání. Zároveň nabízíme mluvené slovo pro ty z vás, kteří nemají čas číst, ale mohou a chtějí poslouchat. Seženete u nás i hudební a filmovou produkci, stejně jako multimediální tituly CD-ROMy a DVD. Nabídka veškeré produkce je pravidelně doplňována novinkami, které se na trhu objeví. (viz Novinky).

Knižní nabídka je komplexní a zahrnuje jak kvalitní prózu a poezii, odborné knihy a naučnou literaturu, tak i lehčí a oddychovou literaturu. Amazonek uspokojí také nejmladší čtenáře a to jak po stránce vědomostní (učebnice), tak po stránce zábavy (dětské knihy pro všechny věkové kategorie).

V našem internetovém obchodu budete moci rovněž načerpat nové vědomosti o knihách a spisovatelích. Naleznete zde také literární a umělecká periodika.

O nových aktivitách a možnostech budete informováni na našich stránkách popř. našimi newslettery (pouze pro zájemce).

Informace o dodacích a platebních podmínkách naleznete v sekci Nákupní řád.

Vaše připomínky a podněty můžete psát na adresu support@amazonek.cz